Angajăm Consultant Vânzări Online în Bistrița

Angajăm în Bistrița consultant vânzări pentru departamentul de vânzări online!

Atribuții principale:

  1. Răspunde la apelurile telefonice și /sau la mailurile primite de la client și transmite informațiile solicitate
  2. Primește și este notificat instant de comenzile online plasate pe site
  3. Verifică disponibilitatea stocurilor pe gestiuni
  4. Ia legătura cu clientul pentru confirmare comandă și alte detalii
  5. Pregătește marfa pentru livrare sau transmite comanda colegilor din alte magazine
  6. Generează factura și AWB-ul pentru curier și urmărește statusul livrărilor
  7. Este responsabil de gestionarea retururilor de marfă de la clienți

Cerinte și abilități necesare:

  1. Comunicare fluentă în vorbire și scris - avantaj cunoștințe de limba Engleză (nivel de vorbire mediu)
  2. Abilități de vânzare și consiliere client - avantaj cunoștințe în domeniu
  3. Abilități de utilizare a calculatorului și a diverselor aplicații (calculator și smartphone) - avantaj cunostințe Excel

Beneficii:

  1. Salariu de bază atractiv
  2. Tichete de masă 30 lei/zi
  3. Bonusuri periodice și de performanță
  4. Abonament medical în cadrul clinicii Regina Maria

Pentru detalii suplimentare contactează persoana de contact:

Alina Budecan
0730075224
alina@big.store.ro

Angajari bistrita